Zajęcia pozalekcyjne - Zespół Publicznych Szkół nr 1 w Żninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zajęcia pozalekcyjne

Dokumenty szkoły

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Zajęcia taneczne   czwartek godz. 12.45-13.30  s. nr 22

nauczyciel prowadzący

nazwa zajęć

klasa

Termin spotkania
(dzień, godzina)

nr sali

Bigoszewska Rita

Zajecia przygotowujące do konkursów z j. angielskiego

II, III G

17:00 piątek

35

Bogucki Dawid

Kółko z j. niemieckiego

II, III G

14:40 - 15:15 czwartek

35

Chrzanowska Violetta

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z chemii

II, III G

14:00 - 15:00 środa

Chytrowska
Katarzyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu kl. III

III  G

14:30 - 15:15 czwartek

37

Cyganiak Agnieszka

Koło polonistyczne

zajęcia wyrównawcze

V

V

13:30 - 14:25 czwartek
( co drugi)
13:30 - 14:25 czwartek
( co drugi)

Dojaś Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

III c

8:00-8:45 czwartek

24

Dorszewska Maria

Zajęcia informatyczne

Zajęcia
wyrównawcze

III a

IId

9:55 - 10:40 środa

wg potrzeb

26

32

Gwit Halina

Zajęcia informatyczne

Zajęcia wyrównawcze

II c

III b

12:50 - 13:30 środa

11:50 - 12:35

24

25

Jasińska Agat

Zajęcia wyrównawcze

Układanie kostki Rubika

V, VI

VI, IIa G

13:40 - 14:25 wtorek

14:30 - 15:15 wtorek

37

38

Kaczmarek Olga

Zajęcia rozwijące

III e

11:50 - 12:35 wtorek

Kusior Kamila

SKS

IV-VI SP

14:25 - 15:00 czwartek

nowa
sala gimnastyczna

Lisiecka Irena

Zajęcia wspomagające
(informatyka)

II d

8:00-8:45 czwartek

26

Lubik Barbara

Zajęcia wspomagające
(informatyka)


Zajęcia wspomagające
(informatyka)

III b


III c

8:008:45 wtorek


8:50 - 9:40 wtorek

32


33

Łożyńska Anna

Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego

V, VI

14:30-15:15 środa

35

Majewska-Gebler Anna

Przygotowanie do konkursu

Kólko teatralne

IIa


IIa

11:40 : 12:35 wtorek


wg repertuaru

23

Małecka Edyta

Przygotowanie do konkursu

Kólko teatralne

IIb


IIb

11:40 : 12:35 wtorek


wg repertuaru

22

Nowak Anna

Zajęcia wspomagające
( informatyka)

II a

11:50 - 12:35 poniedziałek

23

Nowak Dorota

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

III G

18:00 - 19:00 piątek

35

Nowak Marcin

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

III G

14:20 - 15:15 poniedziałek

29

Nowakowski Maciej

SKS

V, VI

4:30 - 16:00 wtorek

Orlik
sala gimnastyczna

Piechowiak Elżbieta

Kółko regionalne

I-VI

11:50 - 12:35

22

PiekarskiLeszek

SKS

V, VI

14:30 - 16:00

Orlik
sala gimnastyczna

Pietraszko - Kopczyńska Karolina

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

SP, G

14:30 - 15:15 poniedziałek

-

Pilarski Mirosław

Kółko strzeleckie

V, VI SP, G

14:30 - 16:00

sala gimnastyczna

Różańska Beata

Chór szkolny

SP
PG

14:30 - 15:15 czwartek

41

Słomkowska Ewa

Zajęcia wspomagające
( informatyka)

Zajęcia wspierające

IIId


Ia

9:50 - 10:35 piątek


12:45 - 13:30 poniedziałek

24


24

Szary Marcin

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

IIIa G




39/7

Śliwińska Maria

Koło misyjne

Przygotowanie do I Komunii Św.

I - III SP

III SP

12:45 - 13:30 wtorek

12:45 - 13:30
środa

34

Włóczyński Robert

Koło polonistyczne

VI

13:40 - 14:25 piątek

Ziółkowska-Naliwajska Beata

Przygotowanie do konkursów

III G

14:30 - 15:15 wtorek

37

 
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego