Konkursy - Zespół Publicznych Szkół nr 1 w Żninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkursy

Dokumenty szkoły

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM

Data

Klasa  

Rodzaj konkursu

Organizator

maj-2018

SP i G.

Konkurs plastyczny „Pszczółki nasze przyjaciółki”

B. Różańska

X 2017

kl.II-III   

Konkurs pięknego czytania

D. Twerd
A. Margas

XI 2017

I-III SP

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza okładka książki"

D. Twerd
A. Margas

X-XI 2017  

G

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

R. Bigoszewska

XII 2017

I-III SP

Konkurs plastyczny dla klas I-III
„Święty Mikołaj kocha wszystkie dzieci”

M. Śliwińska
M. Kuliczkowska
M. Rynarzewska

X 2017 SP  

SP KL IV

„Matka Boża Częstochowska-nasza królowa”
Konkurs plastyczny

M. Śliwińska
M. Kuliczkowska

1.10.2017

SP

Konkurs plastyczny Konkurs plastyczny dla klas I-III „Śmieszne wierszyki łamiące języki”

A. Nowak

I semestr  roku szk. 2017/2018  

SP

quizy ze znajomości treści książek zakupionych w ramach NPRCZ  

Margas, D. Twerd   

X - XI 2016

VI SP

Konkurs przedmiotowy z matematyki.

A. Jasińska

X 2018

III G

Konkurs przedmiotowy z fizyki

M. Nowak

X 2016

VI SP i
II-III G

Konkurs przedmiotowy biologiczny.

B. Ziółkowska-
Naliwajska

X-V 2017-2018

VII i III G

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego  

M. Szary

1.10.2017

IV-VI SP

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego.

K.Kończal
A.
Niewolska

X 2016

III G

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego.

D. Nowak
R.Bigoszewska

X 2016

II - III G

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego

K. Lis
D. Bogucki

XI-XII 2017   

SP i G

Powiatowe zawody w układaniu kostki Rubika

A. Jasińska
K. Chytrowska

X - XI 2018

SP i G

Alfik matematyczny

K. Chytrowska
A. Jasińska
P. Rossa-Domagała

X - XI 2017

VI SP

Konkurs przedmiotowy z j. polskiego

R. Włóczyński

 

1.10.2017

SP iG

Przedmiotowy konkurs biologiczny (kuratoryjny)

B.Ziółkowska-Naliwajska

X-XI 2017

SP i G

Alfik matematyczny

wychowawcy klas I-III
K. Chytrowska
A. Jasińska

X-XI2017 S

SP

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

R. Włóczyński

X-XI 2017  i

SP

Konkurs przedmiotowy z matematyk

K. Chytrowska
A. Jasińska

XI 2017  

SP

Alfik humanistyczny

wychowawcy klas I-III

XII 2017   

SP

Konkurs wiedzy dla klas IV „ Jaka to kolęda?”

M. Śliwińska

XII 2017

III G

Mikołajkowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

K. Lis
D. Bogucki

XII-IV 2017/18

SP i G

Konkurs piosenki Mikołajkowe debiuty” „Avans 2018"

B. Różańska

III 2018

I-III SP

Konkurs wiedzy dla klas IV „Co wiesz o świętym Janie Pawle II”

M. Śliwińska

I-III 2018  

SP

Ogólnopolski  konkurs wiedzy Olimpusek -sesja zimowa i wiosenna

wychowawcy

III 2018  

SP

Konkurs recytatorski "Strofka" -etap szkolny

II 2018  

G

Konkurs informatyczny – Bezpieczny w sieci

M. Nowak

III 2018

IV-VI SP i G

Konkurs matematyczny-„PANGEA”.

K. Chytrowska
A.
Jasińska
P Rossa-Domagała

I -III 2018

I - III SP

Konkurs recytatorski "Strofka" - etap szkolny

wychowawcy klas

III 2018

SP i G

Konkurs matematyczny „KANGUR”.

K. Chytrowska
A.
Jasińska

III 2018   

I-III SP

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia.

wychowawcy klas I -III

III 2018  

I-III SP

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych
„Świetlik”.

wychowawcy klas I-III

I-II 2018

IV - VI

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

A. Niewolska

III 2018

I-III SP

Konkurs plastyczny „Zwyczaje Świąt Wielkanocnych”.

M. Śliwińska

III-IV 2018

SP i G

Konkurs strzelecki z broni pneumatycznej

M. Pilarski

IV-V 2018

SP i G

Konkurs o samorządzie terytorialnym

M. Pilarski

IV 2017

I - III SP

Konkurs wiedzy

wychowawcy klas I - III

IV 2017

SP

Konkurs na palmę wielkanocną i kropidło pałuckie

E. Piechowiak

IV 2017

SP

Konkurs z języka angielskiego

A. Niewolska
K. Kończal

IV 2018

SP i G

Udział w Bydgoskim Konkursie Origami i Przeglądu Szkolnych Kół Origami.

E. Piechowiak

V 2017

SP i G

Konkurs "Zdrowo żyję"

wychowawcy klas   I - III

V 2018   

SP

Przedmiotowy konkurs z języka angielskiego

K. Kończal

V 2018

SP

Konkurs Języka Niemieckiego dla klas IV-VII

K. Lis
D. Bogucki

V 2018

I-III SP

Konkurs matematyczny

V. Chrzanowska
E. Kowalczyk

V- VI 2018

SP i G

Gminne zawody w układaniu kostki Rubika

K. Chytrowska
A. Jasińska

V-VI 2018   

SP

Konkurs wiedzy dla klas VI-VII „Matka Boża Częstochowska-Królowa naszych serc”

M.  Rynarzewska

X 2017

SP

Konkurs plastyczny dla klas I-III
”Misjonarze niosą światu Dobrą Nowinę”

M. Śliwińska
M. Kuliczkowska

V 2018

G

Konkurs "Żyjemy zdrowo i ekologicznie" w Gąsawie

B. Ziółkowska - Naliwajska

V 2018

V-VI

Międzyszkolny Konkurs Regionalny „Pałuki moja mała Ojczyzna.”

E. Piechowiak

V 2018

SP i G.

XII Międzywojewódzki Konkurs „Sztuka Ludowa Pałuk w Twórczości Dzieci, Młodzieży i Ich Opiekunów”.

E. Piechowiak

IX 2017  

SP,G

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

A. Jasińska, K.Chytrowska

VI 2018

I-III SP

Szkolny konkurs gier i zabaw.

V. Chrzanowska
E. Kowalczyk

 
 
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego